В молодшому віці розвиваються і формуються основні психологічні процеси у дітей, такі як мислення, пам’ять, сприйняття, мова. Тому вкрай важливо на цьому етапі забезпечити малюкові можливість всебічно пізнати навколишній світ і познайомитися з соціумом, де йому належить розвиватися і жити.
Рішення про те, чи потрібно віддавати дитину в дитячий сад, повинні самостійно прийняти батьки. Але очевидно, що малюк, ніде, так як в дитячому садку і в суспільстві своїх однолітків, не зможе отримати всебічного розвитку, навичок спілкування. Дітки, яких готували до школи у домашніх умовах, дуже часто губляться в суспільстві чужих «дядьком і тіткою», які намагаються вчити в стінах школи. Нерідко вони, на подив батьків, показують гірші результати, просто тому, що соромляться спілкування з сторонніми, бояться чужих дітей. Виявляються просто психологічно не підготовленими до цього життєвого етапу.
До того ж мамам і папам не завжди вдається повноцінно займатися з дітками, розвивати їх розумово у повному обсязі. Програма виховання в дитячому садку з лишком може компенсувати прогалину знань, залишивши вам тільки приємні хвилини спілкування з вашою дитиною.
Інше питання, яка саме програма, педагогіка та виховання дітей застосовуються в окремо взятому дошкільному закладі. Ось саме це і батьки повинні контролювати, коли вибирають виховання дітей у дитячому садку. Чому повинні вчити дитину в дитячому саду, яким має бути виховання дітей дошкільного віку, яка краще програма виховання в дитячому садку? Спробуємо допомогти батькам в цьому розібратися.