Ліцензія

Заклад здійснює свою статутну діяльність на підставі ліцензії на освітню діяльність, відповідно до розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 05.09.2018 № 491

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

(ВИТЯГ)

05 вересня 2018 року м. Київ № 491

Про видачу ліцензій на освітню

діяльність закладам освіти

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністраціїˮ, „Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльностіˮ, „Про ліцензування видів господарської діяльностіˮ, „Про освітуˮ, „Про дошкільну освітуˮ, постанов Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року № 609 „Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів Україниˮ, від 30 грудня 2015 року № 1187 „Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освітиˮ (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року № 347), розпоряджень голови Київської облдержадміністрації від 29 лютого 2016 року № 53 „Про організацію ліцензування освітньої діяльності закладів освіти Київської областіˮ, від 27 липня 2018 року № 420 „Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послугˮ, листа Державної регуляторної служби України від 17 лютого 2017 року № 1006/0/20-17 „Щодо змін у законодавствіˮ:

1. Видати ліцензії на освітню діяльність у сфері дошкільної освіти за рівнем дошкільної освіти:

Товариству з обмеженою відповідальністю

Заклад дошкільної освіти ПʼЯТЬ СОВˮ

(код ЄДРПОУ 42315266, місцезнаходження: 08131, Київська область, Києво-Святошинський район, село Софіївська Борщагівка, вулиця Соборна, будинок 107-Б, нежиле приміщення 112); з ліцензованим обсягом – 40 осіб. Розрахункові реквізити для внесення плати за видачу ліцензії: номер рахунка 34311896140114, код ЄДРПОУ 38010937, МФО 899998, отримувач – К-Свят УК/м.Вишневе/22011800;

4. Управлінню інформації та зв’язків з громадськістю Київської облдержадміністрації забезпечити оприлюднення цього розпорядження на веб-сайті Київської обласної державної адміністрації.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Кучера В.А.

Голова адміністрації (підпис) О. Горган

Установчі дані закладу

ВИТЯГ

з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

Відповідно до статті 11 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань” на запит: від08.08.2018 за № 1004301160 станом на 08.08.2018 відповідно до наступних критеріїв пошуку:

Код ЄДРПОУ: 42315266

надається інформація з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) у кількості 1 записів:

Запис 1

Повне найменування юридичної особи та скорочене у разі його наявності:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ “П’ЯТЬ СОВ”, ТОВ “”ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ “П’ЯТЬ СОВ”

Ідентифікаційний код юридичної особи:

42315266

Організаційно-правова форма:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

Місцезнаходження юридичної особи:

08131, КИЇВСЬКА ОБЛ., КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН, СЕЛО СОФІЇВСЬКА БОРЩАГІВКА, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, БУДИНОК 107-Б, НЕЖИЛЕ ПРИМІЩЕННЯ 112

Види діяльності: Код КВЕД 85.10 Дошкільна освіта (основний);

Код КВЕД 85.59 Інші види освіти, н. в. і. у.;

Код КВЕД 85.60 Допоміжна діяльність у сфері освіти

Прізвище, ім’я, по батькові, дата обрання (призначення) осіб, які обираються (призначаються) до органу управління юридичної особи, уповноважених представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори та дані про наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи:

КРАМАРЕНКО ЖАННА ГРИГОРІВНА – керівник (згідно зі статутом)

Перелік засновників (учасників) юридичної особи, у тому числі частки кожного із засновників (учасників); прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, якщо засновник – фізична особа; найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код юридичної особи, якщо засновник – юридична особа:

ПІДЛІСНА ГАННА БОРИСІВНА, індекс 03148, м.Київ, Святошинський район, ВУЛИЦЯ ЛЕСЯ КУРБАСА, будинок 5 В, квартира 11, розмір внеску до статутного фонду – 4000.00 грн.; КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК ПІДЛІСНА ГАННА БОРИСІВНА ІПН, КИЇВ, СВЯТОШИНСЬКИЙ Р-Н, ВУЛИЦЯ ЛЕСЯ КУРБАСА БУД 5В, КВАРТИРА 11

Інформація про здійснення зв’язку з юридичною особою:

Телефон 1: +380976491090
Телефон 2: +380506491090

Закладом забезпечено відповідність своєї матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпек

Державна служба України з надзвичайних ситуацій

Декларація № 00-240918-01637

відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта
господарювання вимогам законодавства з питань

пожежної безпеки

Загальні відомості

 

Назва послуги:  Реєстрація декларації відповідності
матеріально-технічної бази суб’єкта
господарювання вимогам законодавства з
питань пожежної безпеки

Статус:  Завершена

Дата подачі:  24.09.2018 17:41

Дата оновлення:  24.09.2018 17:43

Відомості про замовника

Тип замовника:  Юридична особа

Замовник:  ТОВ "Заклад дошкільної освіти""П"ять сов"

Ідентифікаційні дані замовника ЄДРПОУ:  42315266

Керівник замовника:  Крамаренко Жанна Григоренка

Місце реєстрації суб’єкта господарювання:  08131, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, КИЄВО-
СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН,
СОФІЇВСЬКА БОРЩАГІВКА, Соборна,
буд. 107Б

Контактні відомості замовника

Електронна пошта:  Інформація прихована

Телефон:  Інформація прихована

Факс:  (не задано)

Перелік об’єктів декларування

Ступінь ризику:  Середній

Функціональне призначення

Інші приміщення (Заклад дошкільної освіти)

Назва об’єкту

Заклад дошкільної освіти

Адреса об’єкту

08131, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН, СОФІЇВСЬКА
БОРЩАГІВКА, Соборна, буд. 107Б

Здоровий мікроклімат

Постійно свіже повітря

Здоров’я людини безпосередньо залежить від навколишнього середовища, і в першу чергу від повітря, яким вона дихає. Але чи замислювалися ви коли-небудь, на скільки важливим у садку є правильний мікроклімат?

Якість повітря залежить від його температури, чистоти і вологості. Завжди приємно дихати свіжим повітрям. Як тільки температура повітря, що вдихаємо, піднімається, дихати стає некомфортно. Величезне значення також має вологість повітря. Надмірна вологість сприяє появі цвілі і створює поживний ґрунт для життєдіяльності різних бактерій. Середня температура свіжого повітря повинна бути в межах 18 – 20 градусів, а вологість – близько 40 – 60 відсотків, також в приміщенні повинна бути невелика вентиляція.

Якщо ці параметри порушуються, то організм негайно реагує на зміни. Підвищується стомлюваність, сповільнюється реакція, настає сонливість. Погане повітря приносить великої шкоди в першу чергу дітям, так як дитячий організм тільки починає пристосовуватися до навколишнього середовища, формуються імунна і захисна системи.

Задля постійного надходження свіжого повітря в усіх ігрових кімнатах встановлено рекуператори повітря «Prana-200C». Це прогресивне нововведення забезпечить здоров’я нашим вихованцям!

 

Безпечне освітлення

Вікна нашогор садку знаходяться на сонячній стороні, що забезпечує відмінні умови освітлення в кімнатах дітей. При цьому, за необхідності працює додаткове LED-освітлення, що пройшло сертифікацію ДержПродСпоживСлужби. Крім того, у випадку відсутностні електропостачання, задля уникнення стресових ситуацій у дітей,   освітлення в закладі забезпечується аварійними ліхтарями.

 

Тепла підлога

Ми облаштували всю підлогу системою електричного підігріву «Arnold Rak», що є сертифікаваною ДержПродСпоживСлужбою. А це свідчить про тотальну безпеку підігріву як для дітей, так і для дорослих. У нас є тепло, затишок та печиво, отож не зволікайте, та швидше до нас завітайте!

 

Англійська мова

ЧИ НЕ ЗАНАДТО РАНО?

Це питання часто ставлять батьки — чи не зашкодить раннє вивчення іноземної мови моїй дитині? Багато хто впевнений, що навчання позбавить дітей справжнього дитинства.

Але професіонали і історичний досвід доводять, що вивчення іншої мови ніколи не шкодить маленьким дітям. Аби лише воно приносило задоволення, а не відбувалося з примусу.

Вік до шести років — сенситивний період розвитку мови, причому до трьох років — період сприйняття мови, а з трьох до шести — період говоріння. Дворічні малюки тільки починають розмовляти на своїй рідній мові, хоча уже давно навчились її розуміти. При природному розвитку мовної активності дитина спочатку починає розуміти і, лише потім, намагається відтворити почуте. Це однаково стосується як рідної мови, так і іноземної. Тобто до шести років мозок дитини якраз налаштований на те, щоб засвоювати мову і вдосконалювати її. Дитина в цьому віці легко запам’ятовує лексику мови, а граматику засвоює на інтуітивному рівні. Старшим дітям складніше. Потрібно розуміти, усвідомлювати, запам’ятовувати вже свідомо, докладаючи зусилля.

НАВІЩО?

Не таємниця, що англійська мова є міжнародною. Це навіть не іноземна мова, вона необхідна сучасній людині як друга мова спілкування. Погодьтесь, приємно під час відпочинку за кордоном самостійно, не зазираючи до розмовника, замовити каву з тістечком.

ЯК ПРОТІКАЮТЬ НАШІ ЗАНЯТТЯ?

Основний вид діяльності для дошкільнят — гра. Наші заняття побудовані таким чином, що діти часто не усвідомлюють те, що вони навчаються. Вони спілкуються та граються. Англійська мова в даному випадку — це засіб спілкування. Методика занурення в мовне середовище є найбільш дієвим методом вивчення англійської мови. У дитини розвиваються лінгвістичні навички, здатність сприймати мову на слух.
Під час занять педагоги використовують новітні підручники і програми, знаходять індивідуальний підхід до кожної дитини.

Група раннього розвитку 2+

Малюкам 2-3 років емоційно важко відірватись від мами на тривалий час, тому для їх поступової адаптації ми пропонуємо можливість перебування у дитячому садочку в першій половині дня, з 8.00 до 13.00.
Основа нашої програми- комплексні розвиваючі заняття, що охоплюють такі предмети як англійська мова, розвиток мовлення, логіка, фізичне виховання, музика та творчість.

Заняття із цих предметів дозволяє дитині розкрити свій потенціал у різних напрямках, а також розвиватися розумово і фізично.

Грамотна, чітко продумана структура занять з чергуванням різних видів діяльності сприяє тому, що діти не втомлюються під час навчання.

Малюки пізнають світ наслідуючи та граючись. Дітям у нас цікаво та комфортно. Вони бавляться, малюють, співають, рухаються. Багато уваги приділяється сенсорному розвитку великої та дрібної моторики. Ми надаємо дитині можливість спробувати все на дотик, використовуємо пальчикові фарби, іграшки із натуральних матеріалів.

Група комплексного розвитку 3+

У цьому віці діти стають чудовими співрозмовниками. У них активно розвивається фантазія й абстрактне мислення. Усе це означає перехід на новий комунікативний рівень.
Діти пізнають світ через власний досвід. При подачі нового лексичного матеріалу важливо робити це образно і захоплююче. Наші педагоги намагаються задіяти всі види дитячої пам’яті, в тому числі й моторну, так званий метод опори на фізичні дії. Для цього використовують рухливі ігри та займаються прикладним видом діяльності.
Діти чудово сприймають матеріал, поданий у ритмічній формі. До кожної теми вивчаються нові пісеньки та вірші, в тому числі й англійською мовою. Фонематичний слух у дітей цього віку уже значною мірою сформований і вони здатні швидко запам’ятовувати й відтворювати вірші, пісні, ритмічні ігри, із задоволенням повторювати їх.
Значна увага приділяється математиці, логіці, творчості, а також розвитку соціального інтелекту та вільній грі.
Всі уроки проводяться відповідно до розроблених вікових програм, в основі яких лежать сертифіковані програми “Росток” та “Дитина”.
Чотирирічні діти, при необхідності, починають займатись з логопедом індивідуально або в міні-групах.

Група підготовки до школи 5+

Зазвичай, діти п’яти років гарно адаптовані до дитячого колективу і правил дитячого садочку.
Учбово – виховний процес базується відповідно до програм “Росток” та “Дитина”.
Заняття насичені, цікаві, чергуються з рухливими іграми та ритмічними вправами.
Діти отримують багато завдань для розвитку пам’яті, уваги, повторення та вивчення нової лексики.
Кожного дня вивчаємо та вдосконалюємо англійську мову.
Особливу увагу приділяємо підготовці до школи. Діти займаються розвитком мови, математикою, готують руку до письма, знайомляться з навколишнім світом, займаються творчістю, музикою, багато рухаються та граються.
Спеціальний час виділено для занять з логопедом.
Діти вчаться не лише читати, писати, рахувати, але й мислити і вірити в себе.

Логопед

Більшість батьків рано чи пізно замислюються над тим, наскільки правильно розмовляють їх діти, чи вимовляють всі звуки, чи не міняють їх місцями. Майже у всіх дітей раннього віку є проблеми із формуванням правильного мовлення. Деякі малюки самостійно долають їх, а інші потребують допомоги.
Логопед — це фахівець, котрий вивчає причини порушення мовлення і способи його коригування.
Логопед працює із такими порушеннями мовлення як:
– порушення звуковимови;
– загальне недорозвинення мови;
– фонетико-фонематичні недорозвинення мовлення;
– відсутність мовлення.
Перед логопедом стоїть завдання:
– навчити дитину правильно вимовляти звуки;
– навчити дитину спілкуватись не лише з однолітками але й з дорослими;
– навчити висловлювати власні думки.
Логопед не лише формує звуковимову, але й розвиває зв’язне мовлення, дрібну моторику, навчає правильно узагальнювати предмети, розрізняти на слух різні звуки. В роботі застосовуються логопедичний масаж і дихальна гімнастика, безболісно розтягується під’язикова зв’язка.
Заняття проводяться як індивідуально, так і в групах садочку.

Психолог

Зробити життя дитини в садку зручним, комфортним, перш за все, з точки зору дитячої психіки, загальних і індивідуальних особливостей її розвитку-головне завдання психолога.

Батькам, які оформляють дитину в дитячий садок, ми рекомендуємо пройти індивідуальну консультацію з психологом, з метою отримати максимально повну інформацію про особливості характеру дитини, познайомити батьків з розпорядком дня в дитячому саду.

Бесіда, спостереження, анкетування – методи, які допоможуть психологу на консультації краще зрозуміти і спрогнозувати варіанти розвитку дитини, підібрати оптимальні умови для розкриття її інтелектуальних особливостей. Батькам буде корисно навчитися дивитися з боку на свою дитину і підібрати оптимальну стратегію її виховання, що опирається на безумовну любов і довіру.

Основним методом роботи психолога є спостереження за розвитком дитини на всіх вікових етапах, відстеження динаміки розвитку пізнавальної, емоційно-вольової, особистісної сфер. При необхідності, психолог проводить індивідуальні чи групові заняття з дітьми, що мають розвиваючу спрямованість. Всі заняття проходять в ігровому ключі, часто в роботі використовуються казки, рухливі ігри, психогімнастичні етюди, елементи арттерапії (творча діяльність). Діти зазвичай з великою охотою відвідують такі заняття.

На жаль, вирішити психологічні проблеми дітей тільки в умовах дитячого садка, на заняттях з психологом, неможливо. Без взаємодії з батьками дитини така робота буде носити поверхневий характер і та позитивна динаміка, яка з’явиться у розвитку дитини, дуже скоро зійде нанівець. Тому, в першу чергу, бажання батьків взаємодіяти з психологом, допомогти дитині подолати проблемні моменти, є найважливішим фактором на шляху змін на краще.

Замовити зворотній дзвінок

З усіх питань просимо вас скористатися цією формою. 5 СОВ