Ліцензія

Заклад здійснює свою статутну діяльність на підставі ліцензії на освітню діяльність, відповідно до розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 05.09.2018 № 491

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

(ВИТЯГ)

05 вересня 2018 року м. Київ № 491

Про видачу ліцензій на освітню

діяльність закладам освіти

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністраціїˮ, „Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльностіˮ, „Про ліцензування видів господарської діяльностіˮ, „Про освітуˮ, „Про дошкільну освітуˮ, постанов Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року № 609 „Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів Україниˮ, від 30 грудня 2015 року № 1187 „Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освітиˮ (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року № 347), розпоряджень голови Київської облдержадміністрації від 29 лютого 2016 року № 53 „Про організацію ліцензування освітньої діяльності закладів освіти Київської областіˮ, від 27 липня 2018 року № 420 „Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послугˮ, листа Державної регуляторної служби України від 17 лютого 2017 року № 1006/0/20-17 „Щодо змін у законодавствіˮ:

1. Видати ліцензії на освітню діяльність у сфері дошкільної освіти за рівнем дошкільної освіти:

Товариству з обмеженою відповідальністю

Заклад дошкільної освіти ПʼЯТЬ СОВˮ

(код ЄДРПОУ 42315266, місцезнаходження: 08131, Київська область, Києво-Святошинський район, село Софіївська Борщагівка, вулиця Соборна, будинок 107-Б, нежиле приміщення 112); з ліцензованим обсягом – 40 осіб. Розрахункові реквізити для внесення плати за видачу ліцензії: номер рахунка 34311896140114, код ЄДРПОУ 38010937, МФО 899998, отримувач – К-Свят УК/м.Вишневе/22011800;

4. Управлінню інформації та зв’язків з громадськістю Київської облдержадміністрації забезпечити оприлюднення цього розпорядження на веб-сайті Київської обласної державної адміністрації.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Кучера В.А.

Голова адміністрації (підпис) О. Горган

Установчі дані закладу

Витяг

ВИТЯГ

з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

Відповідно до статті 11 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань” на запит: від08.08.2018 за № 1004301160 станом на 08.08.2018 відповідно до наступних критеріїв пошуку:

Код ЄДРПОУ: 42315266

надається інформація з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) у кількості 1 записів:

Запис 1

Повне найменування юридичної особи та скорочене у разі його наявності:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ “П’ЯТЬ СОВ”, ТОВ “ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ “П’ЯТЬ СОВ”

Ідентифікаційний код юридичної особи:

42315266

Організаційно-правова форма:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

Місцезнаходження юридичної особи:

08131, КИЇВСЬКА ОБЛ., КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН, СЕЛО СОФІЇВСЬКА БОРЩАГІВКА, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, БУДИНОК 107-Б, НЕЖИЛЕ ПРИМІЩЕННЯ 112

Види діяльності: Код КВЕД 85.10 Дошкільна освіта (основний);

Код КВЕД 85.59 Інші види освіти, н. в. і. у.;

Код КВЕД 85.60 Допоміжна діяльність у сфері освіти

Прізвище, ім’я, по батькові, дата обрання (призначення) осіб, які обираються (призначаються) до органу управління юридичної особи, уповноважених представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори та дані про наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи:

ПІДЛІСНА ГАННА БОРИСІВНА – керівник (згідно зі статутом)

Перелік засновників (учасників) юридичної особи, у тому числі частки кожного із засновників (учасників); прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, якщо засновник – фізична особа; найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код юридичної особи, якщо засновник – юридична особа:

ПІДЛІСНА ГАННА БОРИСІВНА, індекс 03148, м.Київ, Святошинський район, ВУЛИЦЯ ЛЕСЯ КУРБАСА, будинок 5 В, квартира 11, розмір внеску до статутного фонду – 4000.00 грн.; КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК ПІДЛІСНА ГАННА БОРИСІВНА ІПН, КИЇВ, СВЯТОШИНСЬКИЙ Р-Н, ВУЛИЦЯ ЛЕСЯ КУРБАСА БУД 5В, КВАРТИРА 11

Інформація про здійснення зв’язку з юридичною особою:

Телефон 1: +380976491090
Телефон 2: +380506491090

Виписка з ЄДРПОУ
Статут
Кадровий склад

Директор

Підлісна Ганна Борисівна (єдиний засновник товариства)

Вихователі дитячого садка (ясел-садка):

  1. Черкаська О.А.
  2. Тисячна О.В.
  3. Махова О.В.
  4. Яковенко Б.В. (на час відпуски Схабовської-Нечипоренко С.О. по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)

Вихователь – методист 

Друмя Т.В.

Керівник музичний

Юркова А.В.

Сестра медична

Бредіхіна І.В.

Помічники вихователя:

  1. Гуменна Н.В.
  2. Кльокта О.В.
Структура та органи управління

Директор

Підлісна Ганна Борисівна (єдиний засновник товариства)

Педагогічна рада

як постійно діючий колегіальний орган управління,

до складу якої входять усі педагогічні працівники закладу, медичні працівники та інші спеціалісти

Правила внутрішнього розпорядку

Правила внутрішнього розпорядку

Затверджено наказом  директора

ТОВ «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «П’ЯТЬ СОВ»

№ 26 від «29» серпня 2019 року

 

 

П Р А В И Л А

внутрішнього розпорядку

ТОВ «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «П’ЯТЬ СОВ»

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «П’ЯТЬ СОВ» (код ЄДРПОУ 42315266, місцезнаходження: 08131, Київська область, Києво-Святошинський район, село Софіївська Борщагівка, вулиця Соборна, будинок 107-Б, нежиле приміщення 112) (Далі: ЗДО, ВИКОНАВЕЦЬ) здійснює свою статутну освітню діяльність у сфері дошкільної освіти за рівнем дошкільної освіти на підставі розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 05.09.2018 № 491 «Про видачу ліцензій  на освітню діяльність закладам освіти».

 

  1. ЗАГАЛЬНІ УМОВИ

1.1. Предметом  діяльності ЗДО є надання послуг ЗАМОВНИКУ: батькам дитини, або особам, які їх замінюють, із здобуття ДИТИНОЮ дошкільної освіти з метою забезпечення виконання вимог Базового компонента дошкільної освіти, а також утримання, навчання, харчування, виховання та розвитку  у межах обсягу, встановленого навчальними планами і програмами (далі – Послуги).

1.2. Взаємовідносини між Виконавцем та Замовником регулюються окремим  Договором про надання послуг зі здобуття освіти, за яким Виконавець бере на себе зобов’язання за рахунок коштів Замовника забезпечити здобуття ДИТИНОЮ дошкільної освіти з метою забезпечення виконання вимог Базового компонента дошкільної освіти, а також утримання, навчання, харчування та розвиток ДИТИНИ у межах обсягу, встановленого навчальними планами і програмами, а Замовник зобов’язується сплатити надані Виконавцем Послуги та забезпечити наявність усіх необхідних документів, належний стан здоров’я, наявність одягу, необхідних предметів особистої гігієни ДИТИНИ.

1.3. Освітні Послуги надаються Виконавцем для ДИТИНИ в ТОВ «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «П’ЯТЬ СОВ», який розташований за адресою: Київська область Києво-Святошинський район с. Софіївська Борщагівка, вул. Соборна, 107-Б, приміщення № 112 та № 113, тел.: 097-649-10-90, 050-649-10-90.

1.4. В приміщеннях ЗДО, з метою забезпечення безпеки працівників ЗДО та його відвідувачів, здійснюється відкрите відеоспостереження. Про здійснення такого відеоспостереження при вході в ЗДО встановлені відповідні попереджувальні знаки.  Перебуваючи в приміщенні ЗДО, фізичні особи, як суб’єкти персональних даних, тим самим надають мовчазну згоду на застосування відеоспостереження та надають дозвіл на збирання, зберігання, обробку та використання отриманої візуальної інформації відповідно до статутних завдань ЗДО.

1.5. Під час надання освітніх послуг в ЗДО може здійснюватися фото- та відео зйомка вихованців, а також використання (показ, розміщення, відтворення, розповсюдження) таких фото та відео матеріалів на сайті ЗДО, у соціальних мережах (Facebook та інше) ЗДО.

 

  1. ЗОБОВЯЗАННЯ СТОРІН

2.1. Виконавець зобов’язується:

2.1.1. Забезпечити ДИТИНІ безпечні умови перебування на території ЗДО.

2.1.2. Забезпечити надання Дитині матеріалу з адаптації до перебування у ЗДО.

2.1.3. Залучати до проведення занять кваліфікованих вихователів/викладачів і спеціалістів-практиків.

2.1.4. Організувати діяльність Дитини відповідно до її віку, індивідуальних особливостей, змісту навчальних програм ЗДО.

2.1.5. Надавати консультативну та методичну допомогу родині з питань навчання та виховання Дитини.

2.1.6. Організувати додаткові заняття у формі гуртків та інших занять за вибором Замовника та/або дитини із переліку, запропонованого Виконавцем, на підставі окремого договору у межах гранично допустимого навантаження дитини.

2.1.7. Створювати необхідну матеріально-технічну базу та організовувати відповідне методичне забезпечення навчально-виховного процесу і впровадження освітніх інновацій (проведення виховних заходів, забезпечення канцтоварами, тощо).

2.1.8. Забезпечити медичний нагляд за дитиною та, в разі погіршення стану здоров’я дитини під час надання освітніх послуг, надати медичну допомогу, забезпечити виклик швидкої медичної допомоги, а також одразу повідомити батьків за номерами телефонів, вказаними в розділі 10 Договору «Реквізити та підписи сторін».

2.1.9. Надавати Замовнику (згідно графіку, затвердженого Виконавцем) інформацію про динаміку розвитку дитини, поточних тестувань, стан відвідування ЗДО, поведінку дитини, тощо в формі:

– особистого спілкування;

– телефонних дзвінків;

– листів, повідомлень на електронну поштову скриньку;

– дошки оголошень.

Замовник усвідомлює, що Виконавець не може гарантувати сто відсоткового засвоєння дитиною наданого навчального матеріалу.

2.1.10. Поважати честь і гідність ДИТИНИ та Замовника.

2.1.11. Захищати Дитину від усіх проявів фізичного та психічного насильства.

2.1.12. Забезпечити дитину збалансованим гарячим харчуванням згідно обраного Замовником часу перебування ДИТИНИ в ЗДО та режиму дня, на підставі Договору про надання послуг з постачання та організації харчування, укладеного між Виконавцем з однієї сторони та ФОП «ТАШКІНОВА ВАЛЕНТИНА ОЛЕКСІЇВНА» (02068, м. Київ, вул. Ахматової Анни, 13кв. 93, п/р 26009023645001 в ПАТ «Альфа-Банк» МФО 300346, ІПН 1796806585, Тел.: (067) 449-96-80 і ТОВ «ЇЖАК РЕСТОРАЦІЯ» (04080, м. Київ, вул. Олексія Терьохіна, 12, код ЄДРПОУ 39228210, п/р 26002017276201 в ПАТ «Альфа-Банк» МФО 300346, ІПН 392282126589, E-mail: pf-kiev@i.ua, Тел.: (067) 470-11-16) з другої сторони, відповідно до діючого законодавства України. Надавати дієтичне харчування (стіл № 5) за умови надання відповідної медичної довідки.

2.1.13. Забезпечити в ЗДО збереження місця для Дитини у випадку її хвороби, карантину, тощо на наступний рік за умови оплати Замовником послуг за цим Договором.

2.1.14. Нести відповідальність перед Замовником під час навчально-виховного процесу за безпеку, стан здоров’я і якість навчання Дитини згідно вимог чинного законодавства України.

2.1.15. Контролювати процес залишення Закладу Дитиною тільки у супроводі Батьків/Осіб, що їх замінюють, або третіх осіб, що попередньо в письмовій формі визначені Батьками/Особами  Дитини, як такі, яким можна передавати Дитину.

2.1.16. Виконувати умови цього Договору.

2.1.17. Забезпечувати рівень наповнюваності груп – не більше 14 ДІТЕЙ.

 

2.2. Замовник зобов’язується:

2.2.1. Виконувати умови Договору про надання послуг зі здобуття освіти, «Правил внутрішнього розпорядку ТОВ «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «П’ЯТЬ СОВ» та у відповідності із нормами Сімейного Кодексу України, нести відповідальність за виховання і розвиток своїх дітей, піклування про їх здоров’я, фізичний та психічний, моральний і духовний розвиток.

2.2.2. Своєчасно здійснювати оплату послуг Виконавця в порядку, передбаченому Договором.

2.2.3. В письмовій формі надати Виконавцю інформацію про фізіологічні особливості дитини, в тому числі про алергічні реакції, хронічні, психічні хвороби тощо. В разі ненадання зазначеної вище письмової інформації та медичної документації відповідальність за можливі негативні наслідки для здоров’я дитини несе Замовник. Замовник усвідомлює, що ненадання/приховування інформації про фактичний стан здоров’я дитини є підставою для розірвання Договору Виконавцем у односторонньому порядку.

2.2.4. Дитина зараховується на навчання до ЗДО на підставі письмової заяви Батьків, або осіб, які їх заміняють; свідоцтва про народження дитини; медичної довідки форми №026 про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний заклад; медичної довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення; а також підписаного Сторонами даного Договору, про що видається відповідний наказ Директора ЗДО.

Замовник усвідомлює, що невиконання вимог цього пункту (відсутність одного з указаних документів, порушення строку тощо) є підставою для відмови у зарахуванні дитини до ЗДО, а Договір буде вважатися таким, що припинив свою дію.

2.2.5. Протягом 3 (трьох) календарних днів повідомити Виконавця про зміну адреси проживання, телефону та інших реквізитів.

2.2.6. Забезпечити дитину формою для відвідування спортивних занять, змінним взуттям протягом усього навчального процесу.

2.2.7. Підтримувати постійний зв’язок (телефонний, через мережу ІНТЕРНЕТ та інші) з педагогічним колективом, вихователями групи, в якій перебуває дитина.

2.2.8. Особисто або за допомогою третіх осіб, інформацію про яких письмово надано Виконавцеві, вчасно приводити та забирати дитину із ЗДО.

2.2.9. Батьки та/або треті особи, що їх замінюють, зобов’язуються виконувати вимоги Правил ЗДО, згоду на виконання яких Замовник надає підписанням Договору.

2.2.10. Батькам забороняється втручатись будь-яким способом у навчальний процес та перешкоджати йому, а також іншим вимогам, встановленим у внутрішніх нормативних документах Виконавця.

2.2.11. У разі відсутності дитини у ЗДО за станом здоров’я, повідомити Виконавця (вихователя групи) у перший день до 09 год. 00 хв. про її відсутність у ЗДО. Надати медичну довідку, а також рекомендації лікаря по відновлювальному режиму для дитини  в день виходу дитини на навчання. Замовник, шляхом підписання цього Договору, усвідомлює, що без надання належним чином оформлених медичних документів дитина до ЗДО не допускається.

2.2.12. У разі погіршення самопочуття та/або стану здоров’я дитини під час навчального процесу особисто забрати дитину із ЗДО для забезпечення надання їй необхідної медичної допомоги впродовж 120 хв.

2.2.13. Цікавитися успіхами дитини в ЗДО (знайомитися із записами, рекомендаціями педагогічного колективу), сприяти Виконавцю щодо засвоєння дитиною навчальної програми.

2.2.14. У разі нанесених дитиною та/або Замовником матеріальних збитків Виконавцю відшкодувати їх самостійно за власний рахунок або на підставі наказу Директора ЗДО сплатити на користь Виконавця кошти, необхідні для покриття завданих збитків.

2.2.15. У разі отримання від представника Виконавця або від Директора ЗДО інформації/скарги про нанесення дитиною шкоди іншим дітям, вжити необхідних та достатніх заходів, у тому числі виховного характеру, з метою запобігання та попередження порушень у майбутньому. Замовник усвідомлює, що 2-разове нанесення шкоди (тілесних ушкоджень тощо) іншим дітям або працівникам ЗДО (систематичні та/або істотне) є підставою для розірвання цього Договору Виконавцем у односторонньому порядку.

2.2.16. Поважати честь і гідність вихованців та співробітників Виконавця, сприяти виконанню Сторонами умов цього Договору, допомагати підтримувати в ЗДО атмосферу творчого натхнення, доброзичливості та взаємної поваги.

Замовник усвідомлює, що у випадку зневажливого ставлення до вихованців ЗДО, батьків вихованців ЗДО та співробітників Виконавця, (поширення неправдивої інформації чи інформації, що завдає шкоди репутації ЗДО), Виконавець має право в односторонньому порядку розірвати договір.

2.2.17. Не пізніше ніж за 15 календарних днів повідомити Виконавця про перехід до іншого навчального закладу.

2.2.18. Щодня особисто (або уповноваженими особами, зазначеними у даному Договорі) приводити та передавати і забирати дитину у вихователя згідно з режимом роботи закладу. Не передоручати її неповнолітнім та стороннім особам, особам у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння, особам з психічними розладами.

2.2.19. У разі, якщо Батьки довіряють іншим повнолітнім особам забирати дитину із ЗДО, Батьки/Особи, що їх замінюють, зобов’язані попередньо надати заяву (повідомлення електронною поштою особи, що підписує даний Договір, вказаною в реквізитах у цьому Договорі) з копією паспорта (посвідчення водія) особи, якій доручено забрати дитину. При цьому заявлена особа повинна мати при собі оригінал документу.

2.2.20. Приводити дитину в заклад в охайному вигляді, зі змінним одягом, білизною, взуттям, без ознак хвороби й нездужання.

2.2.21. Не приносити в дитячий колектив та зберігати в шафах ліки, солодощі, фрукти, іграшки та інші предмети, які не мають відношення до здобуття освіти.

2.2.22. Не одягати на Дитину прикраси, ланцюжки, так як все це може загрожувати життю і здоров`ю дітей, бути втраченими. Адміністрація ЗДО не несе відповідальності за втрачені речі.

2.2.23. Одягати Дитину по сезону в залежності від температури повітря, в групі – в одно- двошаровий одяг, шкарпетки, взуття із задником. Слід пам`ятати, що від одягу залежить комфортний стан дитини, її гарний настрій, стан здоров`я.

2.2.24. Забезпечити Дитину одягом для прогулянок в дощову та вітряну погоду (комбінезон, гумове взуття, парасолька, дощовик).

2.2.25. Не вирішувати конфліктні ситуації в присутності Дитини, так як це травмує її психіку.

2.2.26. Поважати права вихователів, не допускати нетактовної поведінки по відношенню до працівників ЗДО, дотримуватись морально-етичних норм і загальноприйнятих правил спілкування.

2.2.27. Не брати іграшки, дидактичні посібники та інші предмети ЗДО без дозволу вихователя або директора.

  1. ПРАВА СТОРІН

 

3.1. Виконавець має право:

3.1.1. Регламентувати розклад навчально-виховного процесу (зокрема, встановлювати графік канікул у випадках оголошення карантину, тощо).

3.1.2. Вносити зміни до розкладу роботи ЗДО.

3.1.3. У випадках, передбачених Договором та/або законодавством, достроково в односторонньому порядку розірвати Договір, що призведе до відрахування дитини із ЗДО у наступних випадках:

3.1.3.1. на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у закладі;

3.1.3.2. порушення Замовником умов та строків оплати послуг, передбачених  Договором;

3.1.3.3. неетичного ставлення до персоналу закладу, інших батьків або дітей;

3.1.3.4. порушення «Правил внутрішнього розпорядку ЗДО»;

3.1.3.5. при наявності заборгованості за надання Послуг строком більше 14 календарних днів.

Виконавець має письмово попередити Замовника про намір розірвати Договір в односторонньому порядку листом на адресу, вказану у реквізитах Замовника при підписанні Договору (як на поштову адресу, так і на електронну поштову скриньку), за п’ятнадцять робочих днів.

3.1.4. У випадку порушення умов Договору Замовником призупинити надання послуг, не допускати/відсторонити дитину до/від занять.

3.1.5. Не допускати/відсторонити до/від занять у випадку хвороби дитини, а також після тимчасової відсутності Дитини без огляду медичного працівника закладу. При наявності в Дитини ознак хвороби, яка може вплинути на стан здоров’я вихованців ЗДО, Виконавець залишає за собою право відмовити в прийомі Дитини до її видужання. Після перенесеного захворювання Дитина приймається в ЗДО тільки за наявності довідки лікаря-педіатра із вказівкою діагнозу, довготривалості та проведеного лікування, відомостей про відсутність контакту з інфекційними хворими, а також з рекомендаціями щодо індивідуального режиму кожній дитини.

3.1.6. Знайомитись з соціокультурними потребами сімей дітей. Вивчати соціально-педагогічні потреби у громадській дошкільній освіті з науково-практичними цілями.

3.1.7. З метою надання якісних освітніх послуг, враховуючи, що в приміщеннях груп ЗДО розвивальне предметне середовище створене відповідно віковим особливостям дітей, заклад залишає за собою право на переведення (об’єднання) дітей з одного групового приміщення до іншого в наступних випадках:

– по досягненню Дитиною певного віку;

– при зменшенні кількості дітей;

– на час карантину;

– в літній оздоровчий період.

3.1.8. Рекомендувати Батькам відвідати Психолого-медико-педагогічну комісію з метою визначення необхідності надання кваліфікованої корекційної допомоги дитині, при необхідності зміни профілю Закладу для подальшого її перебування відповідно до стану розвитку і здоров’я дитини.

3.1.9. Звертатися за потребою в територіальні служби соціальної допомоги населенню, інших соціальних інститутів освіти у випадках неналежного дотримання прав дитини відповідно до Конвенції прав дитини та інших законодавчих актів України.

3.1.10. Проводити діагностику розвитку дитини фахівцями Закладу для визначення її освітнього рівня та вносити пропозиції щодо вдосконалення розвитку, виховання та навчання дитини в сім’ї відповідно до результатів діагностики.

3.1.11. Не частіше як один раз на квартал протягом навчального року змінювати вартість послуг та інших платежів у зв’язку з підвищенням вартості продукції.

3.2. Замовник має право:

3.2.1. Оплачувати послуги Виконавця із залученням третіх осіб за погодженням з Виконавцем, а саме, не пізніше 2-х днів з дня оплати зобов’язаний проінформувати Виконавця про внесення оплати за навчання третьою особою шляхом надання копії підтверджуючого документа, що засвідчує факт оплати. У випадку відсутності повідомлення про внесення оплати третьою особою – оплата не зараховується.

3.2.2. Відвідувати навчальні заняття (відкриті заняття), попередивши про це адміністрацію ЗДО та прибувши до Закладу за 10 хвилин до початку заняття.

3.2.3. У випадках, передбачених цим Договором/законодавством, розірвати цей Договір.

3.2.4. Захищати у відповідних державних та судових органах законні інтереси Дитини.

3.2.5. У встановленому Виконавцем порядку заслуховувати звіти директора та педагогічних працівників про проведену навчально-виховну роботу та отримувати від Адміністрації Закладу інформацію щодо рівня знань та загального розвитку Дитини.

3.2.6. Вимагати виконання Закладом обов’язків по догляду, охороні і зміцненню здоров’я, виховання та навчання Дитини в умовах і формі, передбачених Договором.

3.2.7. Консультуватись з педагогічними працівниками Закладу з проблем виховання та навчання дитини.

3.2.8. Знайомитись зі змістом освітньої програми Закладу, отримувати на особисте прохання інформацію про життя і діяльність дитини, її особистий розвиток.

3.2.9.  Надавати Закладу добровільну допомогу в реалізації зобов’язань, передбачених цим Договором.

3.2.10. Вимагати від Закладу дотримання умов цього Договору.

3.2.11. Повідомляти директора ЗДО  про всі зауваження щодо роботи закладу.

 

  1. ПОРЯДОК КОМПЛЕКТУВАННЯ НОВОСТВОРЕНИХ ГРУП ТА ЗАРАХУВАННЯ/ВІДРАХВАННЯ В НИХ ДИТИНИ.

 

4.1. Укомплектування новостворених груп відбувається за віковим принципом.

4.2. Комплектування списків дітей на новий навчальний рік проводиться з 15 травня поточного року до повної наповнюваності груп.

4.3. З 15 травня поточного року проводиться укладання та підписання Договорів батьками про надання освітніх послуг утримання та навчання дітей у межах обсягу, установленого навчальними планами та програмами.

4.4. Новостворені групи розпочинають функціонування з 01 вересня нового навчального року. Упродовж року проводиться доукомплектування груп (при наявності вільних місць).

4.5. Директор ЗДО проводить прийом документів для зарахування дитини в новостворені групи лише відповідно до заяв про зарахування дитини від батьків та затверджує списки дітей новостворених груп.

4.6. Зарахування дитини в новостворені групи здійснюється на підставі наказу директора ЗДО про зарахування.

 

  1. УМОВИ ТА ТЕРМІНИ ОПЛАТИ ПОСЛУГ

 

5.1. Вартість Послуг за Договором за один місяць визначається згідно обраного Замовником пакету та часу перебування ДИТИНИ в ЗДО.

5.1.1. В ЗДО передбачені наступні пакети, що включають відповідний час перебування ДИТИНИ в ЗДО та надання освітніх послуг:

 

  • ПАКЕТ “ЛАЙТ” (перебування Дитини в ЗДО з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.), вартістю 4 500, 00 (чотири тисячі п’ятсот) грн., включає в себе:

– знаходження Дитини під наглядом в ЗДО з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.);

– одноразове харчування «Фруктова тарiлочка»;

– заняття за програмами ЗДО;

– прогулянку.

 

5.1.1.2. ПАКЕТ “ЛАГІДНИЙ” (перебування Дитини в ЗДО з 07 год. 30 хв. до 13 год. 30 .хв.), вартістю 5 500 грн. (п’ять тисяч п’ятсот) грн., включає в себе:

– знаходження Дитини під наглядом в ЗДО з 07 год. 30 хв. до 13 год. 30 хв.;

– сніданок, ланч «Фруктова тарiлочка», обід;

– заняття за програмами ЗДО;

– прогулянку.

 

5.1.1.3. ПАКЕТ “ХОЧУ ВСЕ” (перебування Дитини в ЗДО з 07 год. 30 хв. до 19 год. 00 хв.), вартістю 6 500 грн. (шість тисяч п’ятсот) грн. та 120 грн. в день на харчування, включає в себе:

– знаходження Дитини під наглядом в ЗДО  з 07 год. 30 хв. до 19 год. 00 хв.;

– сніданок, «Фруктова тарiлочка», обід, полудник, вечеря;

– прогулянка;

– заняття за програмами ЗДО, що включають: щоденне вивчення англійської мови; підготовку до школи; творчість; музику; фізичне виховання; психолого-логопедичний супровід, в тому числі: адаптація дітей в дитячому садочку, діагностика розвитку мовлення, когнітивних функцій, психо-моторного розвитку; щотижневі заняття з розвитку соціально-емоційного інтелекту; заняття з формування соціальних навичок; для дітей з 4-х років-індивідуальні заняття з логопедом, що спрямовані на формування мовних навичок та звуковимови;

– підготовка та проведення свят.

 

5.1.2. Плата за харчування ДИТИНИ в ЗДО визначається обраним пакетом з надання освітніх послуг та сплачується окремо на місяць вперед. У випадку відсутності дитини в ЗДО з поважних причин, підтверджених документально, плата за харчування не здійснюється, за умови завчасного попередження про майбутню відсутність дитини:

– за умови попередження до 15 год. 00 хв. дня, що передує дню відсутності ДИТИНИ – плата не здійснюється за комплекс харчування згідно з обраним часом перебування в ЗДО;

– за умови попередження після 15 год. 00 хв. дня, що передує дню відсутності ДИТИНИ, та до 09 год. 00 хв. дня відсутності ДИТИНИ – плата не здійснюється за харчування згідно з обраним часом перебування в ЗДО, окрім  сніданку.

5.1.3. Оплата здійснюється поетапно протягом навчального року.

Загальна вартість навчання складається з:

5.1.3.1. вартості надання послуг, передбачених п. 1.1  цих Правил, відповідно до обраного Замовником пакету надання освітніх послуг, визначеного п. 5.1.1. цих Правил;

5.1.3.2. вартості харчування ДИТИНИ, відповідно до обраного пакету надання освітніх послуг, визначеного п. 5.1.1. цих Правил, та часу її перебування в ЗДО.

5.2. Вартість послуг із навчання, визначена п.5.1. цих Правил, сплачується Замовником у наступному порядку:

5.2.1. Замовник зобов’язується сплатити кошти, визначені п. 5.1.3 цих Правил  протягом 5 (п’яти) календарних днів з дати підписання Договору про надання послуг зі здобуття освіти;

5.2.2. Замовник зобов’язується сплачувати кошти, визначені п. 5.1.3.1. даного Договору, за наступний місяць надання Послуг Виконавцем не пізніше наступних 5 (п’яти) календарних днів після закінчення місяця, в якому надані оплачені Послуги.

5.3. Розрахунки між Сторонами здійснюються в безготівковій формі шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Виконавця, реквізити якого вказані в Договорі.

5.4. Днем здійснення оплати вважається: при безготівковій формі оплати – день зарахування коштів на рахунок Виконавця.

5.5. У вартість навчання не включені наступні послуги: транспортування дитини до/з ЗДО, додаткові, за бажанням батьків, навчально-виховні заходи, додаткові, за бажанням батьків, індивідуальні/групові заняття, додаткові, за бажанням батьків, екскурсії. У разі надання Виконавцем додаткових послуг Замовнику, такі послуги оплачуються Замовником додатково на підставі виставленого Виконавцем рахунку.

5.6. У випадку прострочення терміну платежів більш як на 14 (чотирнадцять) календарних днів Заклад має право припинити надання послуг та відрахувати дитину з Закладу.

5.7. Виконавець має право надати Замовнику знижки щомісячної вартості освітніх послуг в розмірі 10% (десяти відсотків) від суми всіх платежів по оплаті щомісячної вартості послуг, зазначеної в п.5.1.1. цих Правил, за умови, що друга дитина Замовника вже є отримувачем послуг ЗДО.

5.8. У випадку відсутності дитини в Закладі розмір щомісячної вартості Послуг, зазначених в п.5.1.1., перерахунку не підлягає.

5.9. Виконавець має право, в тому числі, але не виключно, з моменту підписання Договору, у разі змін податкового законодавства, змін тарифів та цін на комунальні послуги та експлуатаційні витрати, у випадку збільшення офіційного курсу долару США до гривні (більше 20%) та інших витрат, пов’язаних з наданням Послуг за Договором, змінити розмір щомісячної вартості Послуг, зазначеної в п.5.1.1. цього договору. Підвищення вартості Послуг можливе з наступного платіжного періоду (триместру), за який оплату ще внесено не було.

 

В такому разі Виконавець має попередити Замовника за місяць до початку періоду, в який здійснюватиметься підвищення вартості послуг. В разі незгоди Замовника на збільшення розміру щомісячної вартості освітніх послуг останній має право розірвати даний договір, повідомивши письмово (написати заяву про відрахування Дитини) про це Виконавця не пізніше, ніж за 15 (п’ятнадцять) робочих днів до дати розірвання, а Виконавець має право відрахувати Дитину Замовника із закладу негайно після отримання повідомлення Замовника про розірвання Договору.

5.10. Випадок оголошення карантину, коли надання освітніх послуг, зазначених в цих Правилах, є неможливим, прирівнюється до форс-мажорних обставин і розмір оплати за період, коли має місце вказаний факт, перерахунку не підлягає.

Протидія булінгу

Що таке булінг, як його розпізнати та як діяти сторонам конфлікту?

Булінг (bullying, від анг. bully – хуліган, забіяка) (цькування) – це  діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

Які ознаки булінгу?

Типовими ознаками булінгу є:

  • систематичність (повторюваність) діяння;
  • наявність сторін – кривдник (булер), потерпілий (жертва булінгу), спостерігачі;
  • наслідки у вигляді психічної та/або фізичної шкоди, приниження, страху, тривоги, підпорядкування потерпілого інтересам кривдника, та/або спричинення соціальної ізоляції потерпілого.

Які  є види булінгу ?

Людину, яку вибрали жертвою, намагаються принизити, залякати, ізолювати від інших різними способами. Найпоширенішими видами булінґу є:

  • фізичний(штовхання, підніжки, зачіпання, бійки, стусани, ляпаси, нанесення тілесних пошкоджень);
  • психологічний(принизливі погляди, жести, образливі рухи тіла, міміка обличчя, поширення образливих чуток, ізоляція, ігнорування, погрози, жарти, маніпуляції, шантаж);
  • економічний(крадіжки, пошкодження чи знищення одягу та інших особистих речей, вимагання грошей);
  • сексуальний (принизливі погляди, жести, образливі рухи тіла, прізвиська та образи сексуального характеру, зйомки у переодягальнях, поширення образливих чуток, сексуальні погрози, жарти);
  • кібербулінг(приниження за допомогою мобільних телефонів, Інтернету, інших електронних пристроїв).

Як відрізнити звичайний конфлікт від булінгу?

Варто пам’ятати, що не кожен конфлікт є булінгом. Цькування – це тривалі, повторювані дії, а одинична сутичка між учасниками таким не може вважатися. Наприклад, якщо друзі посварилися та побилися чи діти разом весело штовхалися, але одна із них впала і забилася –  це не вважається булінгом. Проте, якщо однолітки на чолі з булером регулярно насміхалися, принижували або ховали та кидали речі дитини, штовхали, не вперше нецензурно обзивали та били, викладали в соцмережі непристойні чи відфотошоплені знімки дитини – потрібно негайно діяти!

Що робити, якщо ваша дитина стала жертвою булінгу?

  • Зберігайте спокій, будьте терплячими, не потрібно тиснути на дитину.
  • Поговоріть з дитиною, дайте їй зрозуміти, що ви не звинувачуєте її в ситуації, що склалася, готові її вислухати і допомогти.
  • Запитайте, яка саме допомога може знадобитися дитині, запропонуйте свій варіант вирішення ситуації.
  • Поясніть дитині, до кого вона може звернутися за допомогою у разі цькування (психолог, вчителі, керівництво школи, старші учні, батьки інших дітей, охорона, поліція).
  • Повідомте керівництво навчального закладу про ситуацію, що склалася, і вимагайте належного її урегулювання.
  • Підтримайте дитину в налагодженні стосунків з однолітками та підготуйте її до того, що вирішення проблеми булінгу може потребувати певного часу.

У разі, якщо вирішити ситуацію з булінгом на рівні школи не вдається – повідомте поліцію!

Що робити, якщо ви стали свідком булінгу?

  • Втрутитися і припинити цькування – булінг не слід ігнорувати.
  • Зайняти нейтральну позицію в суперечці – обидві сторони конфлікту потребують допомоги.
  • Пояснити, які саме дії вважаєте булінгом і чому їх варто припинити.
  • Уникати в спілкуванні слів «жертва» та «агресор», аби запобігти тавруванню і розподілу ролей.
  • Повідомити керівництво навчального закладу про ситуацію, що склалася, і вимагати вжити заходів щодо припинення цькування.

 Ситуації з фізичним насильством потребують негайного втручання!

         Що робити, якщо ваша дитина агресор?

  • Відверто поговоріть з дитиною про те, що відбувається, з’ясуйте мотивацію її поведінки.
  • Уважно вислухайте дитину, з повагою поставтеся до її слів.
  • Поясніть дитині, що її дії можуть бути визнані насильством, за вчинення якого настає відповідальність.
  • Чітко і наполегливо попросіть дитину припинити таку поведінку, але не погрожуйте обмеженнями і покараннями. Повідомте їй, що будете спостерігати за її поведінкою.
  • Зверніться до шкільного психолога і проконсультуйтеся щодо поведінки своєї дитини під час занять – агресивна поведінка і прояви насильства можуть бути ознакою серйозних емоційних проблем.

Яка роль  відведена педагогічним працівникам у запобіганні та протидії булінгу?

Керівник закладу освіти зобов’язаний створити у закладі освіти безпечне освітнє середовище, вільне від насильства та булінгу. Крім того, керівник:

  • розробляє, затверджує та оприлюднює план заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладі освіти;
  • розглядає заяви про випадки булінгу (цькування) та видає рішення про проведення розслідування;
  • вживає відповідних заходів реагування;
  • забезпечує виконання заходів для надання соціальних та психолого-педагогічних послуг учням, які вчинили булінг, стали його свідками або постраждали від булінгу (цькування);
  • повідомляє органам Національної поліції України та службі у справах дітей про випадки булінгу (цькування) в закладі освіти.

Також Закон зобов’язує педагогічних працівників негайно повідомляти керівників закладів освіти про виявлені факти булінгу (цькування) серед школярів.

Яка відповідальність за вчинення булінгу?

До прийняття змін до законів щодо протидії булінгу (цькуванню) відповідальності за його вчинення в Україні не існувало. З прийняттям нового закону було запроваджено адміністративну відповідальність. Відтепер вчинення булінгу (цькування) стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу карається штрафом від 850 до 1700 грн або громадськими роботами від 20 до 40 годин.

Такі діяння, вчинені повторно протягом року після або групою осіб караються штрафом у розмірі від 1700 до 3400 грн або громадськими роботами на строк від 40 до 60 годин.

У разі вчинення булінгу (цькування) неповнолітніми до 16 років, відповідатимуть його батьки або особи, що їх заміняють. До них застосовуватимуть покарання у вигляді штрафу від 850 до 1700 грн або громадські роботи на строк від 20 до 40 годин.

Окремо передбачена відповідальність за приховування фактів булінгу (цькування). Якщо керівник закладу освіти не повідомить органи Національної поліції України про відомі йому випадки цькування серед учнів, до нього буде застосоване покарання у вигляді штрафу від 850 до 1700 грн або виправних робіт до одного місяця з відрахуванням до 20 % заробітку.

Куди звертатися за більш детальною консультацією та роз’ясненнями?

Якщо у вас залишились питання з данного приводу, будь ласка, телефонуйте до контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за номером 0 (800) 213 103, цілодобово та безкоштовно в межах України. В центрах та бюро надання безоплатної правової допомоги по всій Україні ви можете отримати юридичну консультацію та правовий захист.

ВАЖЛИВО: діти мають право безоплатно отримати послуги адвоката (складання заяв, представництво в суді).

Якщо дитині необхідна психологічна допомога – зверніться на Національну дитячу «гарячу лінію» для дітей та батьків з питань захисту прав дітей за номером 116-111 .

Джерело: https://kyivobljust.gov.ua/news/direction/scho-take-buling-yak-yogo-rozpiznati-ta-yak-diyati-storonam-konfliktu-konsultatsiya-ministerstva-yustitsii

План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладі освіти

План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладі освіти

№ з/п Заходи Термін проведення відповідальний
Нормативно-правове забезпечення
1 Забезпечення створення у закладі освіти безпечного освітнього середовища, вільного від насильства та булінгу (цькування). Розробка, затвердження та оприлюднення плану заходів, спрямованого на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладі освіти постійно директор
2 Розгляд заяв про випадки булінгу (цькування) здобувачів освіти, їхніх батьків, законних представників, інших осіб та прийняття рішення про проведення розслідування; скликання засідання комісії з розгляду випадків булінгу (цькування) для прийняття рішення за результатами проведеного розслідування та вжиття відповідних заходів реагування постійно директор
3 Забезпечення виконання заходів для надання соціальних та психолого-педагогічних послуг здобувачам освіти, які вчинили булінг, стали його свідками або постраждали від булінгу (цькування);

 

у разі виявлення випадку директор
3 Невідкладне інформування, уразі виявлення випадку булінгу, відповідних уповноважених підрозділів органів Національної поліції України та служби у справах дітей про випадки булінгу (цькування) в закладі освіти;

 

 

у разі виявлення випадку директор
Організаційно-методична робота
4 Цільовий семінар: «Проблема насильства над дітьми дошкільного віку» вересень практичний психолог
5 Організація роботи «Скриньки довіри» для батьків і педагогів вересень вихователь-методист
6 Педагогічна ситуація: “У нашій групі особливі діти” жовтень практичний психолог
7 Організація і проведення освітньо-правового тижня, виставка малюнків «Я дитина – мала маю великі права» грудень вихователь-методист
8 Методичний міст “Майстерня успіху”: взаємодія вихователя з агресивними дітьми грудень практичний психолог
9 Тренінг для педагогів «На скільки серйозною є проблема булінгу та мобінгу в колективі» січень практичний психолог
10 Консультація: «Як розв’язати конфліктну ситуацію між дітьми» січень практичний психолог
11 Інформаційно-просвітницькі заходи з учасниками освітнього процесу з питань запобігання і протидії булінгу у координації із службами у справах дітей, підрозділами органів Національної поліції України січень директор
12 Буклет: “Попередження насильства в сім’ї” березень практичний психолог
13 Вивчення психологічного клімату в педагогічному колективі квітень практичний психолог
14 Тематичний брифінг з переглядом та обговоренням відео сюжетів для педагогів щодо ненасильницьких методів поведінки та виховання, вирішення конфліктів, управління власними емоціями та подолання стресу квітень практичний психолог
15 Психологічні та соціально-психологічні дослідження за запитами адміністрації, педагогів, працівників за потреби практичний психолог
Робота з дітьми
16 Психологічне вивчення дітей «групи ризику» вересень практичний психолог
17 Бесіда «Мої права та обов’язки» вересень педагоги
18 Організація та проведення занять та бесід, що формують у дітей уявлення про толерантність по відношенню до різних людей, справедливість, порядність постійно педагоги
19 Корекційно-розвивальне заняття з дітьми старших груп “Подорож до країни дружби” лютий практичний психолог
Робота з батьками
20 Просвітницька робота з питань правової освіти серед родин вихованців протягом року педагоги
21 Забезпечення консультативної допомоги батькам з питань соціально-правового захисту дошкільників (за потреби) протягом року практичний психолог, вихователь – методист, педагоги
22 Пам’ятка «Ні – агресії!» (інформаційні куточки груп) вересень практичний психолог
23 Психологічна консультація в рамках проведення батьківських зборів “Протидія цькуванню дітей вдома” жовтень практичний психолог
24 Практикум для батьків “Вправи, спрямовані на розрядку гніву та агресії у дитини” жовтень практичний психолог
Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування) в закладі освіти
  1. Усі здобувачі освіти, педагогічні працівники закладу, батьки та інші учасники освітнього процесу повинні обов’язково повідомити директора навчального закладу про випадки булінгу (цькування), учасниками або свідками якого вони стали, або підозрюють про його вчинення по відношенню до інших осіб за зовнішніми ознаками, або про які отримали достовірну інформацію від інших осіб.
  2. На ім’я директора закладу пишеться заява (конфіденційність гарантується) про випадок боулінгу (цькування).
  3. Директор закладу видає наказ про проведення розслідування та створення комісії з розгляду випадку булінгу (цькування), скликає її засідання.
  4. До складу такої комісії входять педагогічні працівники (у тому числі психолог), батьки постраждалого та булерів, керівник навчального закладу та інші зацікавлені особи.
  5. Рішення комісії реєструються в окремому журналі, зберігаються в паперовому вигляді з оригіналами підписів усіх членів комісії.
Порядок реагування на випадки булінгу (цькування) в закладі освіти
  1. При встановленні факту або підозрі на наявність булінгу (цькування) батьки, законні представники дитини, вихователль, сама дитина або інші учасники освітнього процесу повідомляють про це адміністрацію закладу освіти.
  2. Керівник закладу освіти отримавши заяву про випадок боулінгу (цькування) невідкладно реагує на представлені факти:

2.1. Приймає рішення про проведення розслідування із визначенням уповноважених осіб.

2.2. Наказом по закладу освіти створює комісію з розгляду випадку булінгу (цькування) для прийняття рішення за результатами проведеного розслідування та вжиття відповідних заходів реагування.

  1. Результати службового розслідування викладаються в акті.
  2. У разі підтвердження факту булінгу (цькування), адміністрація закладу освіти повідомляє відділ поліції та службу у справах дітей.
  3. Рішення комісії реєструється в окремому журналі та доводиться до відома постраждалого.
  4. Адміністрація закладу забезпечує виконання заходів для надання соціальних та психолого-педагогічних послуг учасникам освітнього процесу, які вчинили булінг, стали його свідками або постраждали від булінгу (цькування).

 

Статтею 173-4 «Булінг (цькування) учасника освітнього процесу» Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено відповідальність за булінг:

Булінг (цькування), тобто діяння учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого, –

тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин.

Діяння, передбачене частиною першою цієї статті, вчинене групою осіб або повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, –

тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин.

Діяння, передбачене частиною першою цієї статті, вчинене малолітніми або неповнолітніми особами віком від чотирнадцяти до шістнадцяти років, –

тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють, від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин.

Діяння, передбачене частиною другою цієї статті, вчинене малолітньою або неповнолітньою особою віком від чотирнадцяти до шістнадцяти років, –

тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють, від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин.

Неповідомлення керівником закладу освіти уповноваженим підрозділам органів Національної поліції України про випадки булінгу (цькування) учасника освітнього процесу –

тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до одного місяця з відрахуванням до двадцяти процентів заробітку.

Муніципальна няня

Муніципальна няня

«5 СОВ» – МУНІЦИПАЛЬНА НЯНЯ

Звертаємо увагу, що наш заклад може виступати як
муніципальна няня.
У випадку укладання договору про догляд за Вашою
дитиною до досягнення нею 3-х років, вартість
освітніх послуг зменшується до 1921 грн.
Це пояснюється тим, що Держава взяла на себе
обов'язок компенсувати витрати батьків, здійснених на
оплату послуг з догляду за дитино до досягнення нею 3-х
років.
Таким чином, отримуючи в нас послуги по здобуттю
Вашою Дитиною дошкільної освіти, Ви маєте можливість
сплачувати щомісячно на 1921 грн. менше!
Крім того, звертаємо також увагу, що оскільки наш
садочок надає освітні послуги на підставі відповідної
ліцензії, Держава також компенсує до 18 % Ваших
витрат на навчання Вашої дитини в нашому садочку.

За подробицями звертайтеся до Адміністрації закладу.

Здоровий мікроклімат

Постійно свіже повітря

Здоров’я людини безпосередньо залежить від навколишнього середовища, і в першу чергу від повітря, яким вона дихає. Але чи замислювалися ви коли-небудь, на скільки важливим у садку є правильний мікроклімат?

Якість повітря залежить від його температури, чистоти і вологості. Завжди приємно дихати свіжим повітрям. Як тільки температура повітря, що вдихаємо, піднімається, дихати стає некомфортно. Величезне значення також має вологість повітря. Надмірна вологість сприяє появі цвілі і створює поживний ґрунт для життєдіяльності різних бактерій. Середня температура свіжого повітря повинна бути в межах 18 – 20 градусів, а вологість – близько 40 – 60 відсотків, також в приміщенні повинна бути невелика вентиляція.

Якщо ці параметри порушуються, то організм негайно реагує на зміни. Підвищується стомлюваність, сповільнюється реакція, настає сонливість. Погане повітря приносить великої шкоди в першу чергу дітям, так як дитячий організм тільки починає пристосовуватися до навколишнього середовища, формуються імунна і захисна системи.

Задля постійного надходження свіжого повітря в усіх ігрових кімнатах встановлено рекуператори повітря «Prana-200C». Це прогресивне нововведення забезпечить здоров’я нашим вихованцям!

 

Безпечне освітлення

Вікна нашогор садку знаходяться на сонячній стороні, що забезпечує відмінні умови освітлення в кімнатах дітей. При цьому, за необхідності працює додаткове LED-освітлення, що пройшло сертифікацію ДержПродСпоживСлужби. Крім того, у випадку відсутностні електропостачання, задля уникнення стресових ситуацій у дітей,   освітлення в закладі забезпечується аварійними ліхтарями.

 

Тепла підлога

Ми облаштували всю підлогу системою електричного підігріву «Arnold Rak», що є сертифікаваною ДержПродСпоживСлужбою. А це свідчить про тотальну безпеку підігріву як для дітей, так і для дорослих. У нас є тепло, затишок та печиво, отож не зволікайте, та швидше до нас завітайте!

 

Англійська мова

ЧИ НЕ ЗАНАДТО РАНО?

Це питання часто ставлять батьки — чи не зашкодить раннє вивчення іноземної мови моїй дитині? Багато хто впевнений, що навчання позбавить дітей справжнього дитинства.

Але професіонали і історичний досвід доводять, що вивчення іншої мови ніколи не шкодить маленьким дітям. Аби лише воно приносило задоволення, а не відбувалося з примусу.

Вік до шести років — сенситивний період розвитку мови, причому до трьох років — період сприйняття мови, а з трьох до шести — період говоріння. Дворічні малюки тільки починають розмовляти на своїй рідній мові, хоча уже давно навчились її розуміти. При природному розвитку мовної активності дитина спочатку починає розуміти і, лише потім, намагається відтворити почуте. Це однаково стосується як рідної мови, так і іноземної. Тобто до шести років мозок дитини якраз налаштований на те, щоб засвоювати мову і вдосконалювати її. Дитина в цьому віці легко запам’ятовує лексику мови, а граматику засвоює на інтуітивному рівні. Старшим дітям складніше. Потрібно розуміти, усвідомлювати, запам’ятовувати вже свідомо, докладаючи зусилля.

НАВІЩО?

Не таємниця, що англійська мова є міжнародною. Це навіть не іноземна мова, вона необхідна сучасній людині як друга мова спілкування. Погодьтесь, приємно під час відпочинку за кордоном самостійно, не зазираючи до розмовника, замовити каву з тістечком.

ЯК ПРОТІКАЮТЬ НАШІ ЗАНЯТТЯ?
Закладом забезпечено відповідність своєї матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпек

Державна служба України з надзвичайних ситуацій

Декларація № 00-240918-01637

відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта
господарювання вимогам законодавства з питань

пожежної безпеки

Загальні відомості

 

Назва послуги:  Реєстрація декларації відповідності
матеріально-технічної бази суб’єкта
господарювання вимогам законодавства з
питань пожежної безпеки

Статус:  Завершена

Дата подачі:  24.09.2018 17:41

Дата оновлення:  24.09.2018 17:43

Відомості про замовника

Тип замовника:  Юридична особа

Замовник:  ТОВ "Заклад дошкільної освіти""П"ять сов"

Ідентифікаційні дані замовника ЄДРПОУ:  42315266

Керівник замовника:  Крамаренко Жанна Григоренка

Місце реєстрації суб’єкта господарювання:  08131, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, КИЄВО-
СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН,
СОФІЇВСЬКА БОРЩАГІВКА, Соборна,
буд. 107Б

Контактні відомості замовника

Електронна пошта:  Інформація прихована

Телефон:  Інформація прихована

Факс:  (не задано)

Перелік об’єктів декларування

Ступінь ризику:  Середній

Функціональне призначення

Інші приміщення (Заклад дошкільної освіти)

Назва об’єкту

Заклад дошкільної освіти

Адреса об’єкту

08131, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН, СОФІЇВСЬКА
БОРЩАГІВКА, Соборна, буд. 107Б

Основний вид діяльності для дошкільнят — гра. Наші заняття побудовані таким чином, що діти часто не усвідомлюють те, що вони навчаються. Вони спілкуються та граються. Англійська мова в даному випадку — це засіб спілкування. Методика занурення в мовне середовище є найбільш дієвим методом вивчення англійської мови. У дитини розвиваються лінгвістичні навички, здатність сприймати мову на слух.
Під час занять педагоги використовують новітні підручники і програми, знаходять індивідуальний підхід до кожної дитини.

Група раннього розвитку 2+

Малюкам 2-3 років емоційно важко відірватись від мами на тривалий час, тому для їх поступової адаптації ми пропонуємо можливість перебування у дитячому садочку в першій половині дня, з 8.00 до 13.00.
Основа нашої програми- комплексні розвиваючі заняття, що охоплюють такі предмети як англійська мова, розвиток мовлення, логіка, фізичне виховання, музика та творчість.

Заняття із цих предметів дозволяє дитині розкрити свій потенціал у різних напрямках, а також розвиватися розумово і фізично.

Грамотна, чітко продумана структура занять з чергуванням різних видів діяльності сприяє тому, що діти не втомлюються під час навчання.

Малюки пізнають світ наслідуючи та граючись. Дітям у нас цікаво та комфортно. Вони бавляться, малюють, співають, рухаються. Багато уваги приділяється сенсорному розвитку великої та дрібної моторики. Ми надаємо дитині можливість спробувати все на дотик, використовуємо пальчикові фарби, іграшки із натуральних матеріалів.

Група комплексного розвитку 3+

У цьому віці діти стають чудовими співрозмовниками. У них активно розвивається фантазія й абстрактне мислення. Усе це означає перехід на новий комунікативний рівень.
Діти пізнають світ через власний досвід. При подачі нового лексичного матеріалу важливо робити це образно і захоплююче. Наші педагоги намагаються задіяти всі види дитячої пам’яті, в тому числі й моторну, так званий метод опори на фізичні дії. Для цього використовують рухливі ігри та займаються прикладним видом діяльності.
Діти чудово сприймають матеріал, поданий у ритмічній формі. До кожної теми вивчаються нові пісеньки та вірші, в тому числі й англійською мовою. Фонематичний слух у дітей цього віку уже значною мірою сформований і вони здатні швидко запам’ятовувати й відтворювати вірші, пісні, ритмічні ігри, із задоволенням повторювати їх.
Значна увага приділяється математиці, логіці, творчості, а також розвитку соціального інтелекту та вільній грі.
Всі уроки проводяться відповідно до розроблених вікових програм, в основі яких лежать сертифіковані програми “Росток” та “Дитина”.
Чотирирічні діти, при необхідності, починають займатись з логопедом індивідуально або в міні-групах.

Група підготовки до школи 5+

Зазвичай, діти п’яти років гарно адаптовані до дитячого колективу і правил дитячого садочку.
Учбово – виховний процес базується відповідно до програм “Росток” та “Дитина”.
Заняття насичені, цікаві, чергуються з рухливими іграми та ритмічними вправами.
Діти отримують багато завдань для розвитку пам’яті, уваги, повторення та вивчення нової лексики.
Кожного дня вивчаємо та вдосконалюємо англійську мову.
Особливу увагу приділяємо підготовці до школи. Діти займаються розвитком мови, математикою, готують руку до письма, знайомляться з навколишнім світом, займаються творчістю, музикою, багато рухаються та граються.
Спеціальний час виділено для занять з логопедом.
Діти вчаться не лише читати, писати, рахувати, але й мислити і вірити в себе.

Логопед

Більшість батьків рано чи пізно замислюються над тим, наскільки правильно розмовляють їх діти, чи вимовляють всі звуки, чи не міняють їх місцями. Майже у всіх дітей раннього віку є проблеми із формуванням правильного мовлення. Деякі малюки самостійно долають їх, а інші потребують допомоги.
Логопед — це фахівець, котрий вивчає причини порушення мовлення і способи його коригування.
Логопед працює із такими порушеннями мовлення як:
– порушення звуковимови;
– загальне недорозвинення мови;
– фонетико-фонематичні недорозвинення мовлення;
– відсутність мовлення.
Перед логопедом стоїть завдання:
– навчити дитину правильно вимовляти звуки;
– навчити дитину спілкуватись не лише з однолітками але й з дорослими;
– навчити висловлювати власні думки.
Логопед не лише формує звуковимову, але й розвиває зв’язне мовлення, дрібну моторику, навчає правильно узагальнювати предмети, розрізняти на слух різні звуки. В роботі застосовуються логопедичний масаж і дихальна гімнастика, безболісно розтягується під’язикова зв’язка.
Заняття проводяться як індивідуально, так і в групах садочку.

Психолог

Зробити життя дитини в садку зручним, комфортним, перш за все, з точки зору дитячої психіки, загальних і індивідуальних особливостей її розвитку-головне завдання психолога.

Батькам, які оформляють дитину в дитячий садок, ми рекомендуємо пройти індивідуальну консультацію з психологом, з метою отримати максимально повну інформацію про особливості характеру дитини, познайомити батьків з розпорядком дня в дитячому саду.

Бесіда, спостереження, анкетування – методи, які допоможуть психологу на консультації краще зрозуміти і спрогнозувати варіанти розвитку дитини, підібрати оптимальні умови для розкриття її інтелектуальних особливостей. Батькам буде корисно навчитися дивитися з боку на свою дитину і підібрати оптимальну стратегію її виховання, що опирається на безумовну любов і довіру.

Основним методом роботи психолога є спостереження за розвитком дитини на всіх вікових етапах, відстеження динаміки розвитку пізнавальної, емоційно-вольової, особистісної сфер. При необхідності, психолог проводить індивідуальні чи групові заняття з дітьми, що мають розвиваючу спрямованість. Всі заняття проходять в ігровому ключі, часто в роботі використовуються казки, рухливі ігри, психогімнастичні етюди, елементи арттерапії (творча діяльність). Діти зазвичай з великою охотою відвідують такі заняття.

На жаль, вирішити психологічні проблеми дітей тільки в умовах дитячого садка, на заняттях з психологом, неможливо. Без взаємодії з батьками дитини така робота буде носити поверхневий характер і та позитивна динаміка, яка з’явиться у розвитку дитини, дуже скоро зійде нанівець. Тому, в першу чергу, бажання батьків взаємодіяти з психологом, допомогти дитині подолати проблемні моменти, є найважливішим фактором на шляху змін на краще.

Замовити зворотній дзвінок

З усіх питань просимо вас скористатися цією формою. 5 СОВ