Облаштування садку “5 Сов” рекуператорми повітря

 In БЛОГ

Здоров’я людини безпосередньо залежить від навколишнього середовища, і в першу чергу від повітря, яким вона дихає. Але чи замислювалися ви коли-небудь, на скільки важливим у садку є правильний мікроклімат? Ми, як дитячий садок “5 Сов”, спробуємо дати відповідь на ці питання.

Якість повітря залежить від його температури, чистоти і вологості. Завжди приємно дихати свіжим повітрям. Як тільки температура повітря, що вдихаємо, піднімається, дихати стає некомфортно. Величезне значення також має вологість повітря. Надмірна вологість сприяє появі цвілі і створює поживний ґрунт для життєдіяльності різних бактерій. Середня температура свіжого повітря повинна бути в межах 18 – 20 градусів, а вологість – близько 40 – 60 відсотків, також в приміщенні повинна бути невелика вентиляція.

Якщо ці параметри порушуються, то організм негайно реагує на зміни. Підвищується стомлюваність, сповільнюється реакція, настає сонливість. Погане повітря приносить великої шкоди в першу чергу дітям, так як дитячий організм тільки починає пристосовуватися до навколишнього середовища, формуються імунна і захисна системи.

Задля постійного надходження свіжого повітря в усіх ігрових кімнатах садку “5 Сов” встановлено рекуператори повітря «Prana-200C». Це прогресивне нововведення забезпечить здоров’я нашим вихованцям!

Рекуператор "Prana 200c" у кімнаті дитячого садку "5 Сов"


Рекуператор "Prana 200c" у кімнаті дитячого садку "5 Сов"
Рекуператор "Prana 200c" у кімнаті дитячого садку "5 Сов"
Recent Posts
Замовити зворотній дзвінок

З усіх питань просимо вас скористатися цією формою. 5 СОВ